Henkilöstöpalveluita apteekeille sekä lääke- ja terveysalan yrityksille joustavasti, helposti ja kustannustehokkaasti - aurinkoisella asenteella.

Ota yhteyttä meihin - autamme mielellämme!

Toimisto:

Marianne Hovi

Toimitusjohtaja
Proviisori
044 045 1588
marianne.hovi@farmania.fi

Tanja Kortelainen

Operatiivinen johtaja
Farmaseutti
045 262 9899
tanja.kortelainen@farmania.fi

Päivi Asikainen

Kasvujohtaja
Proviisori
050 3518 855
paivi.asikainen@farmania.fi

Heidi Uronen

Koulutuspäällikkö
Proviisori
040 848 9584
heidi.uronen@farmania.fi

Laura Sunila

Palvelupäällikkö
Farmaseutti
040 5481 591
laura.sunila@farmania.fi

Sanna Lindell

Assistentti
FM (Kemia)
050 354 9979
toimisto@farmania.fi

Linda Kiuru

Assistentti
Lääketeknikko
050 354 9979
linda.kiuru@farmania.fi

Päivystysnumero

Toimistoaikojen ulkopuolella voitte soittaa Farmanian päivystysnumeroon: 010 419 9500 tai 050 471 5298

Aluepäälliköt -  Apteekkipalvelut:

Tuija Hömmö

Aluepäällikkö Pirkanmaa
Proviisori
044 525 2829
tuija.hommo@farmania.fi

Janni Widell

Aluepäällikkö Varsinais-Suomi
Proviisori
050 330 6413
janni.widell@farmania.fi

Jenna Toppinen

Aluepäällikkö Pohjanmaa
Farmaseutti
040 588 5294
jenna.toppinen@farmania.fi

Mari Ronkainen

Aluepäällikkö Itä-Suomi
Proviisori
050 328 1192
mari.ronkainen@farmania.fi

Hanna Halonen

Aluepäällikkö Pohjois-Suomi
Proviisori, KTM
050 375 0725
hanna.halonen@farmania.fi

Edustajapalvelut:

Jenni Laaksonen

Palvelupäällikkö/ Edustajapalvelut
050 327 0777
jenni.laaksonen@farmania.fi

Anna-Maria Linnoinen

Palvelupäällikkö
0400 929274
annamaria.linnoinen@farmania.fi

Yhteistyökumppanit

Copyright © 2018 Farmania
Hämeentie 15, 00500 HELSINKI | +358 10 419 9501 | toimisto@farmania.fi