Henkilöstöpalveluita apteekeille sekä lääke- ja terveysalan yrityksille joustavasti, helposti ja kustannustehokkaasti - aurinkoisella asenteella.

Ota yhteyttä meihin - autamme mielellämme!

Toimisto:

Marianne Hovi

Toimitusjohtaja
Proviisori
044 045 1588
marianne.hovi@farmania.fi

Tanja Kortelainen

Operatiivinen johtaja
Farmaseutti
045 262 9899
tanja.kortelainen@farmania.fi

Päivi Asikainen

Kasvujohtaja, lääketeollisuus
Proviisori
050 3518 855
paivi.asikainen@farmania.fi

Heidi Uronen

Koulutuspäällikkö
Proviisori
040 848 9584
heidi.uronen@farmania.fi

Sanna Lindell

Assistentti
FM (Kemia)
050 354 9979
toimisto@farmania.fi

Linda Kiuru

Assistentti
Lääketeknikko
050 354 9979
linda.kiuru@farmania.fi

Päivystysnumero

Toimistoaikojen ulkopuolella voitte soittaa Farmanian päivystysnumeroon: 010 419 9500 tai 050 471 5298

Aluepäälliköt -  Apteekkipalvelut:

Tuija Hömmö

Aluepäällikkö Pirkanmaa
Proviisori
044 525 2829
tuija.hommo@farmania.fi

Jenna Toppinen

Aluepäällikkö Pohjanmaa
Farmaseutti
040 588 5294
jenna.toppinen@farmania.fi

Mari Ronkainen

Aluepäällikkö Itä-Suomi
Proviisori
050 328 1192
mari.ronkainen@farmania.fi

Kaisla Kivijärvi

Aluepäällikkö Pohjois-Suomi
Farmaseutti
050 550 6776
kaisla.kivijarvi@farmania.fi

Edustajapalvelut:

Jenni Laaksonen

Palvelupäällikkö/ Edustajapalvelut
050 327 0777
jenni.laaksonen@farmania.fi

Yhteistyökumppanit

Copyright © 2018 Farmania
Hämeentie 15, 00500 HELSINKI | +358 10 419 9501 | toimisto@farmania.fi