Ota yhteyttä

Autamme sinua mielellämme!

Farmanian päivystysnumero palvelee kiireellisissä työvuoroihin liittyvissä asioissa joka päivä klo 07-21

Puh. 010 419 9500
(myös tekstiviestit)

Kiireettömät työvuorotilaukset (työvuoron alkuun yli 48 tuntia) pyydämme tekemään Oma Farmanian kautta.

Toimistomme on avoinna
ma-pe klo 9-16

Puh. 010 419 9501
toimisto@farmania.fi

Marianne Hovi

Toimitusjohtaja
Proviisori


044 045 1588
marianne.hovi@farmania.fi

Hanna Räsänen

Liiketoimintajohtaja, apteekkipalvelut (sij.)
Proviisori


050 388 0018
hanna.rasanen@farmania.fi

Kaisa Heimala

Liiketoimintajohtaja, lääke- ja terveysalan palvelut
Proviisori


0400 315 031
kaisa.heimala@farmania.fi

Ann-Marie Heiskanen

Palvelupäällikkö, lääke- ja terveysalan palvelut
Farmaseutti


0400 305 627
ann-marie.heiskanen@farmania.fi

Muut yhteystiedot

Päivi Lavander
Aluepäällikkö Varsinais-Suomi ja Satakunta
Koulutuspäällikkö
Proviisori
050 371 0011
paivi.lavander@farmania.fi

Tuija Hömmö
Aluepäällikkö Pirkanmaa
Proviisori
044 525 2829
tuija.hommo@farmania.fi

Emmi Orrenmaa
Aluepäällikkö Pohjanmaa
Farmaseutti
050 447 5004
emmi.orrenmaa@farmania.fi

Kaisla Kivijärvi
Aluepäällikkö Pohjois-Suomi
Farmaseutti
050 550 6776
kaisla.kivijarvi@farmania.fi

Mari Ronkainen
Aluepäällikkö Itä- ja Keski-Suomi
Proviisori
050 328 1192
mari.ronkainen@farmania.fi

Juuso Noponen
Asiantuntija, verkkoapteekit
Farmaseutti

050 381 5567
juuso.noponen@farmania.fi

Outi Puhakka
Asiantuntija, verkkoapteekit ja sosiaalinen media
Farmaseutti

050 553 2543
outi.puhakka@farmania.fi

Valtteri Uotila
Asiantuntija, verkkoapteekit
Farmaseutti

050 477 1916
valtteri.uotila@farmania.fi

Kiinnostuitko?

Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja palveluistamme, ja siitä miten voimme auttaa yritystäsi.