fbpx

Henkilöstöpalveluita apteekeille sekä lääke- ja terveysalan yrityksille joustavasti, helposti ja kustannustehokkaasti - aurinkoisella asenteella.

Ota yhteyttä meihin - autamme mielellämme!

Toimisto:

Marianne Hovi

Perustaja, hallituksen jäsen, toimitusjohtaja
Proviisori
044 045 1588
marianne.hovi@farmania.fi

Hanna Räsänen

Liiketoimintajohtaja, apteekkipalvelut (sij.)
Proviisori
050 388 0018
hanna.rasanen@farmania.fi

Kaisa Heimala

Liiketoimintajohtaja, lääketeollisuuspalvelut
Proviisori
0400 315 031
kaisa.heimala@farmania.fi

Annukka Kurvinen

Henkilöstöpäällikkö
Proviisori
040 560 5018
annukka.kurvinen@farmania.fi

Heidi Kulovaara

Koulutuspäällikkö
Proviisori
040 564 0199
heidi.kulovaara@farmania.fi

Heidi Uronen

Äitiyslomalla

Koulutuspäällikkö
Proviisori

Linda Kiuru

Henkilöstöassistentti
Lääketeknikko
050 354 9979
linda.kiuru@farmania.fi

Sanna Lindell

Assistentti
FM (Kemia)
050 354 9979
toimisto@farmania.fi

Elena Pugonen

Assistentti
050 354 9979
elena.pugonen@farmania.fi

Aluepäälliköt -  Apteekkipalvelut:

Marja Leppänen

Aluepäällikkö Uusimaa
Farmaseutti
050 5388 200
marja.leppanen@farmania.fi

Päivi Lavander

Aluepäällikkö Varsinais-Suomi ja Satakunta
Proviisori
050 371 0011
paivi.lavander@farmania.fi

Tuija Hömmö

Aluepäällikkö Pirkanmaa
Proviisori
044 525 2829
tuija.hommo@farmania.fi

Agnese Rönngård-Jalkanen

Aluepäällikkö Pohjanmaa
Proviisori
050 330 8821
agnese.ronngard-jalkanen@farmania.fi

Jenna Toppinen

Äitiyslomalla

Aluepäällikkö Pohjanmaa
Farmaseutti

Kaisla Kivijärvi

Aluepäällikkö Pohjois-Suomi
Farmaseutti
050 550 6776
kaisla.kivijarvi@farmania.fi

Mari Ronkainen

Aluepäällikkö Itä- ja Keski-Suomi
Proviisori
050 328 1192
mari.ronkainen@farmania.fi

Apteekin Digituki:

Juuso Noponen

Asiantuntija, verkkoapteekit

Farmaseutti
050 381 5567
juuso.noponen@farmania.fi

Outi Puhakka

Asiantuntija, verkkoapteekit ja sosiaalinen media
Farmaseutti
050 553 2543
outi.puhakka@farmania.fi

Valtteri Uotila

Asiantuntija, verkkoapteekit
Farmasian opiskelija
050 477 1916
valtteri.uotila@farmania.fi

Edustajapalvelut:

Kaisa Heimala

Liiketoimintajohtaja, lääketeollisuuspalvelut
Proviisori
0400 315 031
kaisa.heimala@farmania.fi

Haluatko löytää kauttamme yritykseesi farmasian alan osaajan ja keskustella kanssamme siitä, miten löydämme juuri teidän tarpeisiinne sopivan henkilöstöratkaisun?

Tai oletko apteekki- ja lääkealan ammattilainen, joka haluaa kasvaa ja kehittyä huippuosaajaksi liittymällä energiseen ja iloiseen, työstä nauttivaan joukkoomme?

Haluamme kuulla sinusta!

Farmania Oy

Hämeentie 15,
00500 HELSINKI

Toimisto on avoinna
ma-pe klo 9-16

+358 10 419 9501
toimisto@farmania.fi

Tästä linkistä voit lähettää meille salattua sähköpostia.

Y: 2469210-1

Päivystysnumero

Farmanian päivystysnumero on avoinna joka päivä klo 07-21:

010 419 9500

Yhteistyökumppanit